Eurowoman artikler på alt.dk

Læs også om


Følg os på

Nyhedsbrev

Hold dig opdateret om de nyeste skønhedsprodukter og få gode tips. Få også nyheder inden for catwalken og mode samt unikke tilbud. Sendes alle hverdage.


Kontakt

Redaktionen


Chefredaktør

Anne Lose

anne.lose@eurowoman.dk

Redaktionschef

Mette Størum Krogh

mette@eurowoman.dk

Journalist og redigerende

Stinne Kaasgaard

stinne@eurowoman.dk

Journalist

Marie Lodberg

marie@eurowoman.dk

Art director

Rikke Gråbæk

rikke@eurowoman.dk

Ass. Art director

Mette Iversen

mette.iversen@egmont.com

Senior Fashion Director

Frederik Lentz Andersen

frederik@eurowoman.dk

Stil- og skønhedsredaktør

Bea Fagerholt

bea.fagerholt@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Camilla Larsson

camilla@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Kristine Halken Sørensen

kristine@eurowoman.dk

Modestylist

Victoria Saceanu

victoria@eurowoman.dk

Skønhedsassistent

Julie Bruun Lund

julie@eurowoman.dk

Modeassistent

Jacob Evaristi

jacob@eurowoman.dk

Digital redaktør

Christina Andreasen

christina.andreasen@egmont.com

Digital modeansvarlig

Kristian Hindø-Lings

kristian.lings@egmont.com

Kundeservice


Abonnementsafdelingen

Meddelelser vedr. flytning m.m. / Tlf.: 39 45 75 45 / kontakt@mitblad.dk

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv. / annoncesalg@egmontmagasiner.dk