Eurowoman artikler på alt.dk

Læs også om


Følg os på

Nyhedsbrev


Kontakt

Redaktionen


Chefredaktør

Anne Lose

anne.lose@eurowoman.dk

Redaktionschef

Mette Størum Krogh

mette@eurowoman.dk

Art director

Rikke Gråbæk

rikke@eurowoman.dk

Journalist og skønhedsredaktør

Marie Lodberg

marie@eurowoman.dk

Senior fashion director

Barbara Gullstein

barbara@eurowoman.dk

Moderedaktør

Søren Kolborg Sørensen

soren@eurowoman.dk

Some-redaktør

Maria Haarbye

maria@eurowoman.dk

Contributing creative editor

Pernille Louise Rosenkilde

pernille@eurowoman.dk

Modeassistent

Emma Noi Riisager

emma@eurowoman.dk

Modeassistent

Julie Celine Zwicky

julie@eurowoman.dk

Digital livsstilsredaktør

Sara Wilkins

sara@alt.dk

Digital mode- og skønhedsredaktør

Julie Bruun Lund

julie@alt.dk

Kundeservice


Abonnementsafdelingen

Meddelelser vedr. flytning m.m. / Tlf.: 70 20 31 00 / kontakt@mitblad.dk

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv. / annoncesalg@egmontmagasiner.dk

annonce.egmontpublishing.dk

annonce.egmontpublishing.dk/contact