Eurowoman artikler på alt.dk

Julefrokost på budget: 5 komplette looks under 1.000 kr.

Af Kristian Hindø-Lings, 14. november 2018

Skal du til julefrokost? Her er 18 smukke kjoler, der vil klæde dig

Af Kristian Hindø-Lings, 13. november 2018

Sådan får du din makeup til at holde hele julefrokosten

Af Kristian Hindø-Lings, 13. november 2018

Her er julens 24 bedste film

Af Luisa Mattioni og Anne Nørkjær Bang, 12. november 2018

Læs også om


Følg os på

Nyhedsbrev


Kontakt

Redaktionen


Chefredaktør

Anne Lose

anne.lose@eurowoman.dk

Redaktionschef

Mette Størum Krogh

mette@eurowoman.dk

Journalist og skønhedsredaktør

Marie Lodberg

marie@eurowoman.dk

Art director

Rikke Gråbæk

rikke@eurowoman.dk

Senior Fashion Director

Frederik Lentz Andersen

frederik@eurowoman.dk

Stylingredaktør

Victoria Saceanu

victoria@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Annsophie Stoltenberg Roest

annsophie@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Frederikke Raun

frederikke@eurowoman.dk

Kommerciel redaktør

Pernille Louise Rosenkilde

pernille@eurowoman.dk

Skønhedsassistent

Julie Bruun Lund

julie@eurowoman.dk

Modeassistent

Søren Kolborg Sørensen

soren@eurowoman.dk

Digital livsstilsredaktør

Sara Wilkins

sara@alt.dk

Digital moderedaktør

Kristian Hindø-Lings

kristian@alt.dk

Kundeservice


Abonnementsafdelingen

Meddelelser vedr. flytning m.m. / Tlf.: 39 45 75 45 / kontakt@mitblad.dk

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv. / annoncesalg@egmontmagasiner.dk