Eurowoman artikler på alt.dk

Læs også om


Følg os på

Nyhedsbrev


Kontakt

Redaktionen


Chefredaktør

Anne Lose

anne.lose@eurowoman.dk

Redaktionschef

Mette Størum Krogh

mette@eurowoman.dk

Journalist og skønhedsredaktør

Marie Lodberg

marie@eurowoman.dk

Art director

Rikke Gråbæk

rikke@eurowoman.dk

Senior Fashion Director

Frederik Lentz Andersen

frederik@eurowoman.dk

Stylingredaktør

Kristine Halken Sørensen

kristine@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Victoria Saceanu

victoria@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Pernille Louise Rosenkilde

pernille@eurowoman.dk

Skønhedsassistent

Julie Bruun Lund

julie@eurowoman.dk

Digital redaktør

Christina Andreasen

christina.andreasen@egmont.com

Digital modeansvarlig

Kristian Hindø-Lings

kristian.lings@egmont.com

Kundeservice


Abonnementsafdelingen

Meddelelser vedr. flytning m.m. / Tlf.: 39 45 75 45 / kontakt@mitblad.dk

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv. / annoncesalg@egmontmagasiner.dk