Eurowoman artikler på alt.dk

Dette er alderen, hvor de fleste slår op med IKEA

Af Frederikke Pontoppidan, 11. november 2019

Sådan laver du smokey eyes

Af Bea Fagerholt, 11. november 2019

Se, hvor smukt kvinden bag Hofmann Copenhagen bor

Af Pernille Rosenkilde, 11. november 2019

19 nemme frisurer, du selv kan sætte til nytårsaften

Af Kristian Hindø-Lings, 9. november 2019

16 ting, vi gjorde i 90’erne for at ”se godt ud”

Af Mi Skjold brix, 8. november 2019

Læs også om


Følg os på

Nyhedsbrev


Kontakt

Redaktionen


Chefredaktør

Anne Lose

anne.lose@eurowoman.dk

Redaktionschef

Mette Størum Krogh

mette@eurowoman.dk

Journalist og skønhedsredaktør

Marie Lodberg

marie@eurowoman.dk

Art director

Rikke Gråbæk

rikke@eurowoman.dk

Senior Fashion Director

Frederik Lentz Andersen

frederik@eurowoman.dk

Stylingredaktør

Victoria Saceanu

victoria@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Frederikke Raun

frederikke@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Søren Kolborg Sørensen

soren@eurowoman.dk

Ass. moderedaktør

Annsophie Stoltenberg Roest

annsophie@eurowoman.dk

Kommerciel redaktør

Pernille Louise Rosenkilde

pernille@eurowoman.dk

Skønhedsassistent

Julie Bruun Lund

julie@eurowoman.dk

Modeassistent

Kristine Rørbæk Vognsen

kristine@eurowoman.dk

Modeassistent

Maria Haarbye Pedersen

maria@eurowoman.dk

Digital livsstilsredaktør

Sara Wilkins

sara@alt.dk

Digital moderedaktør

Kristian Hindø-Lings

kristian@alt.dk

Kundeservice


Abonnementsafdelingen

Meddelelser vedr. flytning m.m. / Tlf.: 39 45 75 45 / kontakt@mitblad.dk

Annonceafdelingen

Annoncesalg mv. / annoncesalg@egmontmagasiner.dk

annonce.egmontpublishing.dk

annonce.egmontpublishing.dk/contact